20°

У Рівненському палаці дітей та молоді відбувся День відкритих дверей (ВІДЕО)

Це Олена Левчик, прийшла на відкриття 81 навчального сезону до палацу дітей та молоді, аби записати свою доньку Маргариту на танцювальну секцію.  Жінка розповідає, що сама колись відвідувала палац, ходила на театральний гурток і ось вирішила віддати сюди свою доцю.

Ми займались трошки гімнастикою і трошки бальними, але для бальниці ми ще трошки замаленька, ну партнера ми не можемо знайти чесно. Їй то чотири, але таких маленьких хлопчиків не віддають, а шестирічками не ставлять в пару чогось. Щоб розвивалась, для дівчинки я рахую чимось треба займатись танцями, гімнастикою чи щось таке – говорить мама Маргарити.

Традиційно у день відкритих дверей відбувався набір до усіх освітніх структур палацу.

Профільні школи, спеціалізовані профільні центри, спортивні школи, клуби, художні колективи і творчі об’єднання. Набір у нас відбувається діток починаючи від 4 років – каже заступниця директора з навчально-виховної роботи ПДМ Лариса Щербакова.

Цього року відкриття освітнього сезону вирішили зробити особливим,  завідувач організаційним відділом ПДМ Микола Циганюк розповідає, для дотримання карантинних обмежень вирішили організувати захід у незвичному форматі. Усе відбувалось на свіжому повітрі. Із 17 години усі присутні могли побачити унікальне шоу паралелей, на землі і просто неба  за участі художніх колективів Палацу дітей та молоді. Опісля відбувалось закладання капсули часу.  

В кінці нашого концерту ми хочемо оголосити про початок такого нового  проекту ПДМ капсули часу, так як у нас ювілей і ми хочемо закласти певну символічну капсулу в якій будуть зберігатись інформація про наше становлення, про життя палацу. Різні символи які символізують як дітей, як батьків так і педагогів і ми хочемо закласти цю капсулу на 20 на термін в 20 років, щоб на 100-річчя палацу дітей та молоді її відкрили і побачили, яким же ж був саме 2020 рік з його здобутками, з його перемогами, з його якимись невдачами, з його складнощами, з його труднощами – розповідає завідуючий організаційним відділом ПДМ Микола Циганюк.

Джерело: Ритм -ТВ