21°

У Рівному арештовують майно через борги за тепло

На сьогодні борг споживачів за спожите тепло перед компанією «Рівнетеплоенерго», повідомляють на підприємстві, складає близько 140 мільйонів гривень. За ці кошти потрібно закупити газ, провести ремонти тепломереж, виплатити заробітню плату працівникам.

Якщо зимою біля вашого будинку прорве трубу, то в цьому провина в тому числі й вашого сусіда, який має великий борг і вирішив, що за тепло можна не платити. А в компанії не вистачило грошей на її заміну, – повідомляють на сторінці «Рівнетеплоенерго» .

Рейди з працівниками виконавчої служби, які проводять арешт майна боржників за рішенням суду вже стали регулярними. Більшість боржників, це неблагополучні сім’ї, де люди зловживають спиртним. Але є значна частина боржників, які не платять, бо чомусь вважають, що за воду, електроенергію та тепло можна не платити. Дуже дивуються візиту державних виконавців і відразу просять розтермінувати борг і готові відразу платити.

От і вчора, сім’я заборгувала за тепло 36 000 гривень за трикімнатну квартиру. Простий аналіз говорить про те, що ця сім’я не платила за тепло три роки. В результаті: арештовані рахунки, накладено арешт на пилосмок, мікрохвильовку і іншу побутову техніку. Поки що майно залишене на зберігання самим боржникам. Як тільки борг буде сплачено – арешт знімуть. В іншому випадку, воно буде конфісковане, – пишуть на сторінці компанії .


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp