У Рівному будуть переробляти кабелі, тару та пластикові вікна з допомогою унікального обладнання | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
01-11-2019  16:38
У Рівному будуть переробляти кабелі, тару та пластикові вікна з допомогою унікального обладнання

Унікальна розробка науково-виробничої фірми «Продекологія» може використовуватися для переробки відходів кабелю, пластикових вікон, тари та упаковки, твердих побутових відходів.

Промисловий NIR-сепаратор для розділення сумішей полімерів презентували сьогодні на майданчику підприємства.

 

Як розповів керівник «Продекології» Дмитро Лозін, аналогів цього обладнання всього кілька в світі, а на теренах колишнього СНД його немає взагалі. Обладнання призначене для розділення пластиків між собою, на тих, що можуть бути перероблені повторно, і тих, що підлягають тільки утилізації. Сепаратор буде використовуватися в галузі рециклінгу полімерів: для переробки відходів кабелю, пластикових вікон, лому побутової техніки, зношених шин, тари та упаковки, твердих побутових відходів.

Майбутнє – за інноваціями. Впровадження ось таких проєктів в області – це ще один крок до створення технократичного хабу Західної України на Рівненщині. Не менш важливим є те, що будуть нові робочі місця, а головне, що від цього виграє екологія, – відзначив присутній на презентації голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Повідомляє пресслужба Рівненської ОДА


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
3м/с