26°

погода у Рівному

У Рівному чоловік хотів скоїти самогубство, бо посварився з коханою

Як повідомляють у пресслужбі патрульної поліції області, сьогодні у Рівному на Набережній під час того, як патрульні оформляли адміністративні матеріали, до них підійшов перехожий та повідомив, що в Усті невідомий чоловік намагається покінчити з життям.

Як пояснив чоловік, він хоче втопитися в річці. Коли ж патрульні прибули на місце, вони помітили, що чоловік зайшов у воду майже по пояс і має явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Патрульні кинулися його витягати та намагалися привести до тями. Однак 26-річний чоловік сказав їм, що він посварився зі своєю дівчиною, тому він більше не хоче жити. Тож він знову продовжив своє.

Чоловік на очах у патрульних та дівчини, з якою посварився, знову кинувся в воду та почав тонути. В цей момент двоє поліцейських кинулись в воду його рятувати. Коли ж витягнули, чоловік почав агресивно себе поводити, сильно кричати та виражатися нецензурно в бік патрульних та дівчини.
Тож полісмени надягали на нього кайданки, аби заспокоїти, та викликали медиків, які оглянули чоловіка.

Ті в свою чергу повідомили, що його здоров’ю та життю нічого не загрожує.

До слова, на порушника спокою патрульні склали адміністративні матеріали за появу в нетверезому вигляді та дрібне хуліганство, після чого мусили переодягнутися в сухий одяг та продовжити своє чергування.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp