12°

У Рівному чоловік намагався скласти іспит з водіння замість сусіда

У сервісному центрі МВС Рівного чоловік намагався скласти практичний іспит з водіння замість свого сусіда. Він надав не свої документи та намагався переконати, що це його фото у паспорті. Однак його викрили адміністратори.

До сервісного центру МВС Рівного звернувся житель одного із сіл області, щоб скласти практичний іспит з водіння. Він надав паспорт, ідентифікаційний код та медичну довідку, однак “замість своїх документів узяв сусідські”.

“Мав благі наміри — виручити знайомого. Наші адміністратори одразу запідозрили щось неладне, глянувши лише на фото в паспорті. Чоловік намагався довести, що за вісім років трохи змінився на обличчі і світлина вже давня, проте все ж довелося спілкуватися з поліцією”, — зазначила речниця Сервісного центру МВС в області Ярослава Княжинська.

Адміністратори помітили, що чоловік не схожий на фотографію в паспорті. Він також не зміг правильно відповісти на питання про свій рік народження.

У результаті адміністратори викликали поліцію. Чоловіка затримали та повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 358 Кримінального кодексу України (підробка документів).

Цей випадок є першим за останні чотири роки, коли громадянин намагався скласти практичний іспит з водіння замість іншого.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp