12°

У Рівному діток, чиї батьки воюють, безкоштовно годуватимуть

Діти, батьки яких брали або зараз беруть участь у війні України проти Росії, повинні мати пільгу на безоплатне харчування у закладах освіти Рівного, зазначив на засіданні виконкому начальник міського управління освіти Богдан Турович.

“У 2014 році, які тільки почалася збройна агресія Росії проти України, було прийняте рішення сесією міськради, що діти учасників АТО та ООС мали таку пільгу. Оскільки зараз — війна, а їхні батьки ще не мають статусу учасника бойових дій, ми пропонуємо уже з вересня для такої категорії дітей перебачити пільгове харчування”, — пояснив головний освітянин Рівного.

Богдан Турович повідомив, що зараз у Рівному 1 277 таких діток: 298 — вихованці дитсадків, 979 — учні закладів загальної середньої освіти.

“До кінця року ми не потребуємо додаткових асигнувань, оскільки навчання більшою мірою цьогоріч проводилось дистанційно. У нас є економія по статті пільгового харчування. Але до кінця року, у випадку стовідсоткового відвідування учнями і вихованцями закладів освіти, ця сума склала по школах — 3 млн 166 тис. грн і по закладах дошкільної освіти — 591 тисяча грн”, зазначив він.

Запропоновані проєкти рішення, які врегульовують питання організації пільгового харчування цієї категорії дітей, члени виконкому підтримали одноголосно.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp