20°

У Рівному для рятувальників побудують тренажер-теплодимокамеру

У період з 27 листопада по 3 грудня у місті Варшава Республіки Польща працювала робоча група рятувальників з Рівненщини. Офіційний робочий візит відбувався на запрошення координатора проекту з «Підтримки процесу організації українського рятувального волонтаріату з метою підвищення рівня безпеки місцевого населення у Рівненській області».

Рівненські офіцери ДСНС приймали участь у спільних заходах присвячених підведенню підсумків реалізації першого модулю проекту. Також рівняни ознайомилися з матерільно-технічною базою пожежних добровольців Польщі, зокрема було звернуто особливу увагу на роботу та оснащення тренажерного комплексу теплодимокамери, яка призначена для професійної підготовки вогнеборців, до виконання складних завдань на пожежах максимально наближених до реальних умов. Тренажений комплекс включає в себе: задимлене приміщення, тренажерну та вогневу зону.

Варто додати, що будівництво подібного комплексу теплодимокамери заплановано у першому кварталі 2018 року на базі 2-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Рівне.   Головне управління ДСНС України у Рівненській області.