У Рівному дорожники з усієї України обговорюють стан підготовки до зими і підсумовують весняно-літній сезон | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
27-09-2018  11:42
У Рівному дорожники з усієї України обговорюють стан підготовки до зими і підсумовують весняно-літній сезон

У Рівному зібрались всі керівники дорожної галузі України. На дводенній виробничій нараді підбили підсумки 9 місяців роботи, а також стан підготовки до зими. На нараду прибув очільник ДАК «Автомобільні Дороги України» Роман Косинський.

Голова рівненської обласної ради Олександр Данильчук зазначив:

“На цей ми отримали заявок на фінансування ремонтів доріг на понад 2 мільярди гривень. Зрозуміло, що ця сума для обласного бюджету наразі є непідйомною. Але, водночас, облавтодор показує надзвичайно ефективну роботу у виклнанні поставлених завдань, навіть за умов мізерного фінансування”.

Заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір  додав:

“Цього року ми маємо унікальну і парадоксальну ситуацію: обсяги фінансування виділених на місцеві дороги в рази перевищує фінансування державних доріг. Тобто дороги, які не обслуговувались, або обслуговувались за залишковим принципом останні 27 років сьогодні ремонтуються і це є показником. Ми раді, що частину з тендерів виграв облавтодор, адже це єдина організація, яка має розгалужену мережу філій, людей і техніки по всій області. Облавтодор на ділі показав, що може справитись ефективно з поставленими задачами, відтак ми маємо намір продовжити цю співпрацю і в подальшому її розширювати.”

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-3C°
3м/с