17°

У Рівному готують до відкриття руху вулицю Шевченка. Як можна буде їхати водіям

Джерело: Рівненські новини

Схему дорожнього руху вулицею Шевченка у Рівному погодили у поліції. Наразі там встановлюють знаки й наносять розмітку. Ділянку, що межує з вулицею Сагайдачного, мають відкрити для проїзду до кінця червня. Їхати можна буде лише в одну сторону – від пожежної частини до ринку, – пише Суспільне.

Нову схему дорожнього руху вулицею Шевченка у бік вулиці Сагайдачного погоджували в управлінні патрульній поліції області. Організацію руху тут змінять повністю.

Патрульний Костянтин Семенюк додає, що дорогу мають звузити на в’їздах-виїздах, щоб водії там не паркувались. Не зможуть, припустив, там торгувати “з асфальту”.

Буде знак “односторонній рух” зі сторони Мазепи у напрямку Сагайдачного, а зі сторони Сагайдачного у напрямку проспекту Миру й, відповідно, Мазепи – знак 3.21 – “в’їзд заборонено”. Це основне для водіїв. Плюс – велика кількість парковочних місць, в тому числі – для людей з інвалідністю, – роз’яснив Костянтин Семенюк.

Віталій Герман уточнив, що це лише перший етап, до кінця року мають у планах організувати односторонній проїзд вулицею Шевченка від проспекту Миру аж до Пересопницької.

Мерія замовила схему організації дорожнього руху, потім потрібно зробити транспортне моделювання. Але все залежить від рівнян – до кінця червня місто матиме результати соціологічного дослідження: чи подобається їм вулична, в тому числі – стихійна торгівля у центрі міста.