6°

У Рівному хочуть перейменувати вулицю на честь загиблого захисника Тараса Давидюка

У Рівному хочуть перейменувати одну з вулиць на честь захисника Тараса Давидюка, який загинув у війні з Російською Федерацією.

За даними Тетяни Воронцової, керівниці ГО “Рівне — Такмед”, понад 500 рівнян та 76 громадських організацій та благодійних фондів вже підтримали це звернення.

“Заносячи це колективне звернення, ініційоване “Рівне — Такмед” і підтримане тисячами рівнян, дізналась, що склад комісії вже оновлений і затверджений. Тому впевнена, що це буде честю для нового складу комісії знайти вулицю в Рівному, яка б відповідала значимості Тараса, як громадського діяча і переіменувати на його честь. Не на окраїні, не на п’ять будинків провулок, не десь в нових масивах, а на місці, яке заслуговує Тарас, як взірець активного мешканця громади”, — зазначила Тетяна Воронцовав у дописі.

Тарас Давидюк, 37-річний боєць 14-го окремого полку ЗСУ та військовий розвідник, загинув 3 листопада на околиці села Роботине Запорізької області. Він був довгостроковим членом організації Пласт та активним учасником російсько-української війни. Згідно з бажанням ініціаторів, перейменування вулиці буде спрямовано на відзначення значущості Тараса Давидюка як громадського діяча та військового розвідника.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp