29°

У Рівному хочуть створити Молодіжну раду

15 квітня Рівнерада може розглянути положення про створення Молодіжної ради – дорадчого органу при міській владі, який має представляти інтереси молоді.

Представники “Ініціативи активної молоді” повідомляють у соціальних мережах про те, що завтра Рівнерада розгляне положення про створення Молодіжної ради. Хоча до проекту порядку денного засідання міськради попередньо цього питання внесено не було, його збираються винести на розгляд завтра, 15 квітня.

Наразі представники ініціативи напрацювали положення, відповідно до якого до складу молодіжної ради буде входити 24 особи. Новостворена Молодіжна рада зможе брати участь в обговоренні питань, що стосуються молодіжної політики в місті, та впливати на процес прийняття рішень.

Варто зауважити, що при попередній каденції міської ради також функціонувала молодіжна рада. Проте тоді активна молодь не мала значного впливу на раду.

Представники “Ініціативи активної молоді” висловлюють надію, що цього разу питання політичної приналежності не вплине на процес формування та подальшої діяльності Молодіжної ради.