23°

погода у Рівному

У Рівному карантин продовжили до 31 липня

Обмежувальні карантинні заходи по місту Рівне продовжили до 31 липня цього року.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 24 червня під час засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Також було вирішено:

НАДАТИ дозвіл на роботу 28.06.2020 ТОВ «Ринок» за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 36 за умови дотримання санітарно-епідеміологічних вимог.

На звернення підприємців міста Рівного щодо дозволу відновити торгівлю на вул. Базарній — відтермінувати вирішення даного питання до завершення обмежувальних карантинних заходів в місті Рівному.

На звернення ТОВ “ВІ ЕФ КОНСАЛТІНГ СЕРВІСИЗ” з відновлення господарської діяльності візового центру в місті Рівному за адресою: вул. Петлюри, 22 — дозволити з 24.06.2020 по 02.07.2020 за умови дотримання протиепідемічних заходів.

На звернення Рівненського центру підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників культури щодо поновлення лекційно-практичних навчань— проводити в режимі онлайн до завершення обмежувальних карантинних заходів в місті Рівному.

На звернення ВП ГО “Федерації альпінізму і скелелазіння України Рівненської області щодо надання дозволу на роботу скеледрому “Козак” (парк “Ювілейний”) – погодити з 24.06.2020 до 02.07.2020 року за умови дотримання карантинних заходів

Створити мобільну оперативну групу з проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання вимог карантинних заходів в громадських місцях із значним скупченням людей (особливо, де є присутність дітей).