5°

Рівненські новини

У Рівному кондуктор вигнала дитину з тролейбуса на мороз

Вчора у Рівному близько 17 години кондуктор вигнала 13-річну дівчинку з громадського транспорту. Інцидент трапився в тролейбусі №9.

Кондуктор вигнала дитину через те, що та хотіла розрахуватися за проїзд надірваними грошима.

– Дитина дала їй дві гривні, вони трішки були надірвані. Кондуктор почала вимагати, щоб дитина оплатила проїзд через Приват24. Але в дитини сів телефон. А їхні термінали не працюють, – розповіла рівнянка.

Пасажири тролейбусу ніяк не відреагували на цю конфлікту ситуацію та не допомогли дівчинці. Зазначимо, що в 16:30 за вікном температура повітря була близько – 20.

– 13-річна дитина мусила йти пішки та в мороз від зупинки Б. Хмельницького до Автотранспортного технікуму, – додала пані Анна.

Прізвище кондуктора – Корольова. Батьки дитини, як дізналися про цей інцидент, відправилися на кінцеву зупинку тролейбуса, щоб вияснити причину поведінки кондуктора.

– Я хотіла сфотографувати її бейджик, щоб знати на кого писати заяву, вона накинулася на мене і почала битися, тоді чоловік викликав поліцію.  Правоохоронці приїхали, розповіли, як написати заяву і куди звернутися.

До слова, у понеділок мама дівчинки напише скаргу на кондуктора у відповідні органи.

Джерело: РН


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp