6°

У Рівному ледь не дійшло до бійки між водієм таксі та клієнткою (відео)

У Рівному вкотре у скандал потрапив водій таксі. На цей раз це представник служби Opti.

В Іnstagram-срільноті rivne_1283 з’явилося відео, на якому видно, що водій таксі ледь не вдарив клієнтку, яка сиділа поруч.

Жінка замовила таксі. Вартість проїзду склала 50 грн. По дорозі вона вийшла, щоб зняти кошти. За простій їй було додатково нараховано 10 грн.

Відео з каналу Trek News

Вже на місці призначення жінка дала водієві 200 грн, після чого він повернув їй лише 120 грн решти. Це обурило клієнтку, і вона зробила спробу з’ясувати, за що вона має сплатити ще 20 грн. На що водій таксі повів себе грубо і навіть замахнувся, погрожуючи фізичною розправою.

“Замовили таксі за 50 грн, вийшли на півдорозі зняти кошти на 2 хв, спитала за простої скільки, він сказав 10 грн., після чого коли приїхали на кінцеву точку я йому дала 200 грн від дав здачу 120 грн., тобто ще він взяв собі 20 грн на верх. Я спитала за що ви ще взяли 20 гривень плюс, на що він почав мені погрожувати та ображати не цензурною лайкою, та сказав покинути даний авто, після чого як я сказала, що не вийду з його авто він намагався вдарити мене та випихнути мене з нього”, – пише рівнянка.