17°

У Рівному може запрацювати ще чотири дитсадки

“Зараз ми маємо 650 заяв від батьків, які обоє працюють у критичній інфраструктурі, тож фактично усі дітки цієї категорії можуть відвідувати садочки. Але ми маємо багато заяв від сімей, де обоє батьків працюють, і не мають з ким залишити дітей. Тому прийняте рішення розширювати мережу садочків, які можуть приймати дітей. Наразі працює комісія ще з чотирма закладами, яка повинна визначити стан готовності укриттів та яку кількість діток ці садочки можуть прийняти,” – зазначила заступниця міського голови Рівного Марина Кузмічова.

Зараз вже є 540 заяв від охочих, тож поступово ці дітки також зможуть відвідувати дитячі садки.

Нині комісія перевіряє готовність ДНЗ №№ 8,12,27 та 33. Та це не означає, що усі вони розпочнуть роботу. Рішення щодо них буде прийняте на засіданні комісії.

Як неодноразово наголошував міський голова Рівного Олександр Третяк, головний критерій до роботи дитячих садків — це безпека діток, які там перебуватимуть. Тому відновити роботу можуть лише ті заклади, які мають належні укриття. І кількість місць в цих укриттях є визначальною для кількості діток, яких ці садочки можуть прийняти.Нагадаємо, станом на зараз в Рівненській громаді працює 11 дитячих садків — 10 комунальних та 1 приватний.