25°

У Рівному можливо будуватимуть завод з переробки побутових відходів

Сьогодні, 11 червня з робочим візитом до Рівного завітали представники ТОВ «Німецько-Українське Підприємство Браун Індастріал Технолоджі» в особі директора Ігоря Трушенка та його заступника Анатолія Скряги.

ТОВ «Німецько-Українське Підприємство Браун Індастріал Технолоджі» є українською філією німецької компанії «Braun Industrial Technology GmbH», яка має практичний досвід реалізації більш ніж 350 проектів в галузі традиційної та альтернативної енергетики як авторизований партнер компаній «Siemens AG» та «EnBW AG» (Німеччина). У партнерстві з німецькою компанією «WABIO» компанія «BIT GmbH» на замовлення муніципалітетів країн Європейського Союзу спроєктувала та збудувала кілька десятків заводів з біогазовими електростанціями потужністю від 1,5 МВт до 20 МВт на годину.

Представники компанії «Braun Industrial Technology GmbH» сьогодні презентували програму співпраці у трьох напрямках:

1) будівництво заводу з переробки побутових відходів з отриманням біогазу;
2) будівництво заводу з виробництва твердого біопалива (пелети);
3) створення промислових плантацій для вирощування енергетичних культур.

Фінансування проєкту здійснюється за формулою 51/49, де 51% – кошти ТОВ «Німецько-Українське Підприємство Браун Індастріал Технолоджі», а 49% – кошти територіальної громади.

Реалізація цього проєкту дозволить поліпшити екологічну ситуацію у територіальній громаді і прилеглих районах, підвищити рівень економічної та енергетичної незалежності громади, забезпечити додаткові надходження до бюджету громади і створити 50 нових робочих місць.

Джерело: Рівненські новини