20°

У Рівному можуть закрити ринки

Це станеться, якщо тут не дотримуватимуться карантинних обмежень.

Про це йшлося під час засідання обласної комісії ТЕБ та НС. Зокрема, за словами начальника ГУ Держпродспоживслужби у Рівненській області Володимира Лазарчука, кілька спеціальних груп проінспектували ринки у понеділок та вівторок.

“Так, як у нас ринки не чисто продовольчі, а змішані, тому всім дозволили працювати. Але з дотриманням вимог. Та на жодному ринку ми не побачили присутності тих уповноважених осіб, які хоча б контролювали вхід тих, людей, які йдуть на ринок. Недотримання маскового режиму, немає дезинфікуючих засобів, або, якщо вони є, то в такому місці, що людина їх просто не побачить, немає сміттєвих баків для використаних масок. Зате навколо ринків, окрім “Андріївського”, процвітає стихійна торгівля,” – каже Володимир Лазарчук.

Вивчити питання планують найближчі дві доби. Тобто до п’ятниці ринки мають час, аби привести свою роботу у відповідність до карантинних обмежень.

“До п’ятниці ми опрацюємо інформацію по кожному ринку щодо дотримання норм. І прийматимемо дуже жорсткі заходи щодо адміністрації ринків, якщо вони не будуть дотримані. Якщо ми бачимо, що ринок справді є непродовольчий і більше того – порушені всі правила, передбачені постановою Кабміну, ми будемо вживати всіх заходів для того, щоб притягнути до відповідальності і не допустити роботу таких ринків,” – наголосив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Джерело: ITV