21°

погода у Рівному

У Рівному обговорять медичні реформи

У понеділок, 17 вересня о 15.00 в Інформаційно-освітньому просторі «Інфохаб» (м. Рівне, вул. Словацького, 3А) відбудеться круглий стіл, де будуть обговорені шляхи втілення медичної реформи у Рівному з головними лікарями міських медичних закладів первинної та вторинної ланки. Новини рівного за сьогодні все що потрібно на одному сайті.

Захід відбудеться в рамках проекту «Залучення громади Рівного до впровадження реформ», що реалізується об’єднанням громадських організацій «Рада реформ Рівного». З 1 липня в умовах реалізації медичної реформи в Україні розпочали свою роботу медичні заклади первинної ланки. Зокрема, тепер медичні установи отримують гроші від Національної служби здоров’я України, як сплату за послуги у відповідного лікувального закладу чи лікаря. Медичні заклади вторинної ланки почали працювати у нових умовах значно пізніше.

Тому, під час круглого столу головні лікарі медичних закладів первинної ланки поділяться досвідом роботи за цей період та спільно обговорять шляхи втілення медичної реформи.

До участі у круглому столі запрошені керівники (головні лікарі) та заступники рівненських міських закладів охорони здоров’я, представники міського Управління охорони здоров’я, головний лікар одного з приватних лікарняних закладів Рівного, а також представники медичної спільноти та громадські активісти.