9°

У Рівному організовують зустріч з легендарним військовим пілотом

Двадцать п’ять років тому група українських військових пілотів здійснила безпрецедентне авіатурне по Канаді та США. Показові виступи в небі на винищувачах МІГ-29. Фігури вищого пілотажу, від яких завмирало серце і кров холола у жилах. Багатотисячні глядацькі аудиторії, шалена популярність, а ще – зустрічі із Президентами та міністрами, представниками української діаспори, найвпливовішими бізнесменами світу… Імена цих пілотів, очолюваних Миколою Ковалем, золотими літерами вписали в історію США.
Так усе починалося. А чим закінчилося? Жахом. Чому чиновники Міністерства Оборони України забули про своїх посланців у чужій країні? Чому повітряні аси, які тривалий час не могли повернутися на Батьківщину, змушені були ліпити пельмені у ресторані? Чому Микола Коваль, керівник групи, відмовився працевлаштуватися в аерокосмічному гіганті “Рокуел Інтернешнл”, де обіцяли щомісячну платню 600 тисяч доларів? Чому повітряний ас після авіатурне півроку сидів під домашнім арештом? Чому Міністерство Оборони України заборонило Миколі Ковалю поїхати на уродини до королеви Великобританії? Офіційне запрошення від Єлизавети другої він дістав після перемоги на міжнародному авіашоу, де здобув титул “Король повітряного простору світу”. Чому Миколі Ковалю досі не присвоїли звання Герой України?
Зустріч із Миколою Ковалем, королем повітряного простору світу відбудеться в рамках проекту “Жива книга. Людина-сенсація” 21 січня в обласній бібліотеці о 15-00.  Вхід – вільний. 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp