6°

У Рівному переймаються долею музшколи №1, яку можуть знести

Так нині виглядає музична школа №1, що на вул. 16 липня у Рівному

Будівлю музичної школи №1, що на вул. 16 липня у Рівному, мають реконструювати. На час проведення робіт вихованців і педагогів перевели у приміщення на вулиці Відінській. Воно майже готове приймати дітей на заняття, повідомив міський голова Олександр Третяк.

Щодо будівлі, власне, музшколи, то один із корпусів знаходиться у жахливому стані і його відновлення обійдеться місту практично у стільки ж, як і будівництво з нуля, пояснює мер:

– Другий корпус музичної школи повністю пошкоджений і він в аварійному стані. І якщо вкладатися у хімічно-санітарну обробку цього корпусу і його відновлення, то ця сума буде майже рівнозначна тій, за яку можна побудувати нове приміщення, – повідомив в ефірі Радіо ТРЕК міський голова.

Очільник Рівного Олександр Третяк

Питання про доцільність знесення частини історичної будівлі або ж її відновлення ще відкрите. Однак справа йде скоріше до повного демонтажу аварійної частини споруди і будівництва на цьому місці нового другого корпусу, зауважив Олександр Третяк.

Однак є і пропозиція реконструювати цей корпус і модернізувати його, зберігши візуально його історичність та створивши спільний ансамбль з першим корпусом школи.

Водночас рішення щодо 1-го корпусу однозначне – його збережуть, запевняє очільник міста.

Джерело: Радіо Трек