14°

У Рівному перейменують житловий комплекс «На Щасливому»

Адміністрація житлового комплексу «НА Щасливому» зробила заяву про те, що збирається дати нову назву єдиному комплексу нерухомого майна.

ЖК «На Щасливому» давно став повноцінним мікрорайоном обласного центра. Внутрішня інфраструктура дозволяє насолоджуватися життям, не покидаючи території комплексу, і задовольняє потреби найвибагливіших мешканців.

Чим пояснюється таке рішення? В адміністрації ЖК нам повідомили, що все більше рівнян почуваються нещасними, усвідомлюючи, що не проживають саме «На Щасливому».

«У нашої ініціативи є навіть концептуальна назва – «Механізм втечі від нещастя». Ми з самого початку помилилися у виборі назви, адже щастя не можна купити за гроші. Це ніби відмежувало нас від решти міста. Склалося стійке враження, що наш житловий комплекс – це окреме місто у місті. А його назва ніби натякала на те, що щасливі люди живуть тільки у нас. Тому вважаю таке рішення правильним. Скоро ми оголосимо конкурс на найкращу назву мікрорайону, в якому зможуть взяти участь всі мешканці Рівного», – розповіли нам у адміністрації ЖК «На Щасливому».

Можливо, нашій владі потрібно було б прийняти історичне рішення і перейменувати місто на Щасливе? Щоб кожен його мешканець мав хоч примарне відчуття щастя.