У Рівному п'яний водій намагався переконати патрульних у тому, що він не їхав за кермом | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
19-11-2018  13:43
У Рівному п’яний водій намагався переконати патрульних у тому, що він не їхав за кермом

В суботу, опівночі, під час патрулювання на вулиці Уласа Самчука, поліцейські помітили транспортний засіб Opel, водій якого рухався по смузі для зустрічного руху.

Патрульні зупинили транспортний засіб для з’ясування обставин та поцікавитись, чи не потрібна допомога водію.

За кермом сидів 35-річний чоловік. Він не розгубився й намагався вдатися до примітивних хитрощів. Порушник сів на пасажирське сидіння й, попри очевидні факти, завзято переконував, що не керував автомобілем. Водій мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Відмовлявся надавати документи, хоча згодом назвався та пред’явив реєстраційний документ на транспортний засіб і страховий поліс, але посвідчення водія пред’являти відмовився, закрився в автомобілі ігноруючи подальше спілкування.

Як з’ясували поліцейські, це вже не вперше громадянин керує після вживання алкоголю. Протягом року його вже притягали до адміністративної відповідальності за аналогічні порушення.

Цього разу протокол на нього склали за ч.3 ст.130 КУпАП (двічі протягом року піддавався адміністративному стягненню за керування в стані сп’яніння).

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
1C°
6м/с