У Рівному підписали Спільний план заходів з підготовки та відзначення 60-річчя спідвею | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
13-03-2019  13:00
У Рівному підписали Спільний план заходів з підготовки та відзначення 60-річчя спідвею

Сьогодні в міському будинку культури було урочисто підписано Спільний план заходів з підготовки та відзначення 60-річчя Рівненського спідвею міським головою міста Рівне та головою Рівненської обласної державної адміністрації

«Це безумовно синергія обласної, міської влади та громадськості. На себе взяв відповідальність Сергій Головня, який на сьогодні член Федерації мотоспорту України, що для нас дуже важливо. Ми досягли домовленостей із ТСОУ, якому виділимо кошти на ремонт – хоча не міської, але дуже важливої для рівнян спортивної споруди. Ми маємо можливість придбати нові спортивні мотоцикли у цьому році і це лише заходи на поточний рік. Роботи щодо розвитку спідвею будуть розвиватись і продовжуватись щороку. Ми маємо де працювати. Я дуже хочу, щоб наші спортсмени вийшли на Міжнародну світову спортивну арену – в нас для цього є молода школа, можливості, комунальний заклад і потужний клуб вболівальників» – сказав у своєму виступі Володимир Хомко.

Крім того, в ході заходу було визначено переможця конкурсу з розробки логотипу, присвяченого “60-річчю Рівненського спідвею” та надпису “Легенди Рівненського Спідвею”.
Найбільшу кількість голосів члени оргкомітету та вболівальники, в ході голосування віддали логотипу відомого рівненського художника та члена спілки дизайнерів України – Олексію Огню. До того ж, дипломи та грошові винагороди отримали і ще декілька найкращих робіт рівня: Тетяни Легерко – фірма «Інсайт», Тетяни Тарасової – студентки РДГУ та творчого дуету Євгенія Узаревича та Миколи Камєнєва.
Слід додати, що участь у конкурсі приймали не лише рівняни, а і вболівальники із Республіки Польща, Києва та Львова. Загалом було представлено 62 композиції, написів та логотипів.
Нагадаємо, що цьогорічний спідвейний сезон стартує 21 квітня. На рівнян та гостей нашого міста чекає багато сюрпризів та несподіванок.

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради
 


Читайте також:1C°
9м/с