19°

У Рівному поліцейські припинили канал розповсюдження наркотиків шляхом закладок

П’ятого липня співробітники управління боротьби з наркозлочинністю в Рівненській області спільно із працівниками Рівненського районного управління викрили 19-річного рівнянина, який через месенджер «телеграм» розповсюджував амфетамін. «Закладки» виявили у 13 місцях в різних районах обласного центру.

У результаті  проведених оперативних заходів поліцейські встановили, що зловмисник створив телеграм-канал, через який приймав «замовлення» і в подальшому виконував роль закладчика. Зокрема, отримуючи наркотичні засоби через поштового відправника, розфасовував їх, прикріплював свій іменний логотип та в подальшому розкладав у певні місця на території обласного центру. Кожну «закладку» фотографував та позначав геолокацію на карті.

Зловмисника викрили поліцейські неподалік місця свого проживання на вулиці Олени Теліги. Під час проведення поверхневого огляду слідчі виявили та вилучили близько 3 грамів психотропної речовини «амфетамін», а у 13 місцях «закладок» — ще 10 грамів.  

Крім того, у нього вилучили електронні ваги, логотипи «інтернет-магазину» та мобільний телефон. 

У рамках кримінального провадження, відкритого за фактом незаконного збуту наркотичних речовин за частиною 1 статті 307 Кримінального кодексу України, вилучене скеровуватиметься на експертизу, за результатами якої вирішуватиметься питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину. Крім того, поліцейські встановлюють інших осіб, причетних до скоєного злочину, та походження психотропної речовини. 

Відомо, що наркоторговець — студент одного із вищих навчальних закладів, раніше не потрапляв у поле зору правоохоронців, а наразі співпрацює із слідством.  

Джерело: Національна поліція