26°

У Рівному поліцейські вилучили із «наливайок» майже 130 літрів фальсифікованого алкоголю (+ФОТО,ВІДЕО)

За результатами проведених перевірок торгових точок учора, четвертого лютого, поліцейські виявили та задокументували шість порушень. До участі в рейдах були залучені дільничні офіцери поліції та працівники ювенальної превенції Рівненського районного управління поліції.

Так вчора, четвертого лютого, поліцейські у кафетерії по вулиці Київській в обласному центрі виявили продаж алкогольної продукції без ліцензії. Відтак весь товар, а це 63 пляшки пива різної ємності, 8 пляшок шампанського та іще 25 літрів алкоголю невідомого походження вилучено.

Аналогічне порушення дільничні зафіксували й у продуктовому магазині по вулиці Соборній. Там поліцейські вилучили 16,5 літрів вина та 7,5 літрів горілчаного продукту сумнівного походження без марок акцизного податку.

«На обох власників суб’єктів господарювання дільничні склали адміністративні протоколи за частиною 1 статті 156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами), — повідомив заступник начальника Рівненського районного управління поліції Іван Теліга.

Крім того, у магазині по вулиці Дорошенка задокументовано факт продажу пива неповнолітній — на продавчиню, жительку Рівного, поліцейські склали адмінпротокол за частиною 2 статті 156 КУпАП.

Алкогольну продукцію сумнівної якості виявили правоохоронці під час рейдів іще у трьох торговельних закладах. Сурогат вилучено, а на продавців складені адміністративні протоколи.

Як зазначив Іван Теліга, відпрацювання у протидії незаконному обігу та реалізації фальсифікованої алкогольної продукції триватимуть і надалі.

Джерело: поліція