13°

У Рівному помер викладач НУВГП

Учора вранці, 5 грудня в Рівному помер викладач та доцент НУВГП Никодим Прокопчук. 

Йому було 77 років. В університеті Никодим Прокопчук пропрацював більше 50-ти років.

За плідну науково-методичну та навчальну роботу, видання 3 навчальних підручників і 2 навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України у 2004 році Вищою атестаційною комісією присвоєно вчене звання доцента кафедри охорони праці. З 1985 року по 2010 рік обирався трудовим колективом університету до складу профспілкового комітету, де виконував обов’язки громадського інспектора та голови комісії з питань охорони праці.

За добросовісну роботу на кафедрі та значний вклад в розвиток університету нагороджений: медаллю «За трудову доблесть», почесним знаком «Відмінник освіти», грамотами Міністерства меліорації та водного господарства України і місцевих органів влади.

Активно займався науковою діяльністю, був головою комісії при проведенні експертних досліджень в галузі охорони праці та безпеки життєдіяльності по матеріалах кримінальних справ, порушених за фактами нещасних випадків на об’єктах різних видів економічної діяльності.

Відомо, що останні роки Никодим Прокопчук тяжко хворів. Попрощатися із ним можна буде сьогодні, 6 грудня у селі Грабів Рівненського району о 12.00 год.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp