У Рівному стало більше патрульних | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-03-2018  13:14
У Рівному стало більше патрульних

Сьогодні на вірність українському народові присягнули 30 патрульних поліцейських. Ввечері вони вийдуть на перше патрулювання. З них – 5 жінок, 2 учасників АТО, вищу освіту мають 26 нових патрульних.

«Від сьогодні перед Вами стоять нові задачі. Ви охороняєте свою сім’ю, своє місто, свою країну і самого себе. Повертайтесь у ваші родини після кожної зміни живим і неушкодженим», – зауважив керівник Управління патрульної поліції в Рівненський області Сергій Мерчук.

З вітальним словом до новобранців звернувся тимчасово виконуючий обов’язки начальника ГУНП в Рівненський області Сергій Волков:

«Будьте достойними ваших колег, які вже проявили себе професіоналами. Вони затримували убивць, рятували постраждалих в ДТП, ловили зловмисників на гарячому. Ви приїжджаєте першими на усі виклики, тож пам’ятайте про відповідальність перед колегами. Бажаю усім кар’єрного росту та підтримки».

Зауважимо, що набір до лав патрульної поліції триває й надалі. Для того, щоб подати заяву на участь у конкурсі, перейдіть за посиланням: http://anketa.patrol.police.gov.ua/.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
19C°
6м/с