8°

РадіоТРЕК, Радіо ТРЕК

У Рівному повернуть пільгові перевезення, міський транспорт курсуватиме в нормальному режимі

Джерело: Радіо Трек
Але з дотриманням карантинних вимог
 
Володимир Хомко

Оскільки Рівне зараз відноситься до так званої зеленої зони, спеціальна комісія, яка збереться сьогодні, дозволить відновити пільгові перевезення пасажирів у міському громадському транспорті.

Поки будемо в зеленій зоні, їздитиме не спецтранспорт, як було до цього, а повноцінні перевезення з дотриманням карантинних вимог. Тобто повертаємося до функціонування транспорту в нормальному режимі, лише з дотриманням карантинних вимог. Кількість буде обмежена, але пільгові перевезення відновимо, – повідомив міський голова Рівного в ефірі Радіо Трек.

 

При цьому він зауважив, що у разі, якщо Рівне опиниться у так званій червоній зоні, перевезення пасажирів у звичному режимі буде знову зупинено.

Ми не будемо воювати з Кабміном, бо хтось повинен в державі відповідати за все і давати вказівки. Якщо кожен буде робити, як лебідь, рак і щука, то розвалиться держава, – підсумував Володимир Хомко.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp