7°

ITV

У РІВНОМУ ПОЯСНИЛИ, ЧОМУ ЛЮДИ ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ СВІТЛА


Сьогодні, 2 листопада, під час онлайн-брифінгу Рівненської ОДА обговорювали врегулювання ситуації з електропостачанням до ОСББ «Ріверсайд».

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Заступниця голови ОДА Людмила Шатковська повідомила, що з 27 жовтня ПрАТ «Рівнеобленерго» знову відключило від електропостачання ОСББ «Ріверсайд».

Це питання розглядають не вперше. З 5 травня до 27 жовтня 2020 року жодних кроків аби врегулювати ситуацію не було, як зі сторони ОСББ «Ріверсайд», так і зі сторони ТЗОВ «ХЛІБ-ПРОМ».

Безкоштовної електроенергії не буває. Рівненська обласна державна адміністрація звернулася до Нацполіції , прокуратури стосовно дій ТЗОВ «ХЛІБ-ПРОМ».

Представники ПрАТ «Рівнеобленерго» зазначили, що електропостачання буде відновлено. 2 листопада була проведена нарада за участю всіх учасників, які причетні до цієї ситуації.

«Станом на сьогодні ініційовано розірвання договору на нестандартне приєднання з замовником ТЗОВ «ХЛІБ-ПРОМом». Оскільки даний замовник, з 2015 року, не вчиняв жодних дій щодо оплати послуг з приєднання. ПрАТ «Рівнеобленерго» починає співпрацю з новим замовником, безпосередньо з ОСББ «Ріверсайд», – повідомив заступник генерального директора  ПрАТ «Рівнеобленерго» Сергій Пастух.

Голова ОСББ «Ріверсайд» повідомлена про протокол сьогоднішнього засідання.

Світло знову з`явиться в оселях громадян по вулиці Небесної сотні, 66, якщо представники ОССБ «Ріверсайд» повністю виконають алгоритм дій, який був сьогодні затверджений на нараді. А саме: ОСББ «Ріверсайд» має розірвати договір на не стандартне приєднання та заключити новий на приєднання до власної електричної мережі, має виготовити проектно-технічну документацію, згідно виданих технічних норм. Після цього ОСББ «Ріверсайд» має подати заяву на приєднання до договору на розподіл електроенергії до умови розірвання договору з ТЗОВ «ХЛІБ-ПРОМ»

До кінця поточного року ОСББ «Ріверсайд» має виконати всі вище перераховані умови.

«Чим швидше ОСББ «Ріверсайд» вирішить дане проблемне питання, тим буде менше фінансове навантаження на всіх співвласників» – зазначила Людмила Шатковська, заступниця голови ОДА.

Нагадаємо, проблема із періодичним відключенням виникла тому, що за документами електроенергія постачається на будівельний майданчик «ХЛІБ-ПРОМ», який і зводив об’єкт, а не на житловий будинок. І поки тут не буде власної підстанції, вирішити проблему складно. А от грошей на це ані у мешканців, ані у фірми-забудовника немає.

Джерело: ITV