9°

У Рівному працівники міграційної поліції затримали нелегала з Азербайджану, який переховувався від правоохоронців

На систематичному порушенні міграційного законодавства працівники управління міграційної поліції в Рівненській області спільно із працівниками РМВ УДМС України в Рівненській області викрили 39-річного громадянина Азербайджану. Учора, 10 серпня, в результаті проведених оперативних заходів його затримали на одному з ринків міста.

Іноземець проживав у Рівному останні чотири роки. Після одруження отримав посвідку на тимчасове проживання в Україні, термін дії якої закінчився у 2019 році. Втім, її не поновив, порушивши законодавство України про правовий статус іноземців, за що його притягнули до адмінвідповідальності.  А вже 10 січня цьогоріч відносно громадянина Азербайджану працівники Рівненського РМВ УДМС в Рівненській області прийняли рішення про примусове повернення його на територію країни походження. Однак, іноземець почав переховуватися від правоохоронців.

Крім того, на 39-річний чоловік неодноразово потрапляв у поле зору поліцейських за вчинення домашнього насильства та злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотиків.

У результаті проведених оперативних заходів нелегала викрили на одному з ринків міста. Працівникам міграційної поліції та міграційної служби області вдалося затримати іноземця, який чинив супротив, та доставити його до пункту тимчасового перебування на території Волинської області. Наразі вирішується питання про примусове видворення з території України до країни походження.

Працівники управління міграційної поліції Рівненської області продовжують відпрацювання щодо виявлення іноземців та осіб без громадянства, підстав і законності їх перебування на території України, порядку працевлаштування, надання житла тощо.

Джерело: Національна поліція