У Рівному презентують Програму сприяння громадській діяльності «Долучайся!» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
10-05-2017  17:32
У Рівному презентують Програму сприяння громадській діяльності «Долучайся!»

12 травня о 13 годині у Рівному презентують Програму сприяння громадській діяльності «Долучайся!». На зустріч запрошують  організації громадянського суспільства, представників преси та місцевої влади та інші зацікавлені сторони Рівненської області.  Програма фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Пакт Інк. (Pact Inc.) в Україні.

Під час зустрічі буде надана детальна інформація про цілі і завдання Програми, основні сфери й види її діяльності, а також буде окреслено план першого року роботи. Громадські організації матимуть можливість зустрітися з членами команди «Долучайся!» та отримати відповіді на свої запитання.

Метою програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях. Пакт сприятиме підвищенню рівня громадянської освіти; розбудові ефективних національних, регіональних та місцевих громадських коаліцій та ініціатив для просування демократичних реформ; підвищенню організаційної спроможності партнерських ОГС; розвитку потенціалу задля сприяння довготривалому залученню громадян у процес демократичних реформ. Програма надаватиме підтримку у вигляді грантів українським національним, регіональним та місцевим організаціям та коаліціям, а також новоствореним ОГС, незареєстрованим групам та неформальним громадянським ініціативам.

Для участі в заході просимо попередньо зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/2pFgNOm.

Учасникам презентації з інших населених пунктів Рівненської області, крім Рівного, буде компенсований проїзд: квитки на автобус/маршрутку в обидві сторони.

Презентація відбудеться 12 травня 2017 року з 13:00 до 15:00 за адресою:
Конференц-зала готелю «Мир», вул. Міцкевича, 32

Пакт Інк. – міжнародна неурядова організація що працює в Україні з 2006 року у сферах урядування, організаційного розвитку та здоров’я

Мета:


Читайте також:-4C°
3м/с