У Рівному продовжується напрацювання Положення «Про відкриті дані» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
09-11-2018  14:50
У Рівному продовжується напрацювання Положення «Про відкриті дані»

14 листопада о 17.00 в Інформаційно-освітньому просторі «Інфохаб» (м. Рівне, вул. Словацького, 3а)  відбудеться третя робоча зустріч по напрацюванню Положення «Про відкриті дані у місті Рівне». Захід організовано в рамках проекту «Залучення громади Рівного до впровадження реформ», що реалізується об’єднанням громадських організацій «Рада реформ Рівного».

Під час зустрічі буде обговорено проект Положення «Про відкриті дані» (goo.gl/i17BLq), пропозиції, та зауваження до якого можуть вносити всі бажаючі.

Розробка Положення «Про відкриті дані» дасть старт впровадженню політики відкритих даних у місті, а також дозволить створити нові правила ведення та публікації наборів даних, розпорядником яких є Рівненська міська рада, її виконавчі органи та міські комунальні підприємства.  Положення визначатиме діяльність ради щодо впровадження політики відкритих даних від визначення та створення даних до їх публікації.

Покращення ситуації з публікацією, використанням та поширенням відкритих даних сприятиме впровадженню електронних сервісів для міської ради та громадян, проведення аналізу, прийняття рішень, а також налагодженню постійного зв’язку з середовищем зацікавлених сторін (бізнес, науковці, громадський сектор, журналісти, активісти, ІТ-середовище, представники влади).

До участі в заході запрошенні секретар Рівненської міської ради, депутати, начальники профільних управлінь виконавчого комітету ради та громадські активісти.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
1C°
7м/с