18°

У Рівному просять облаштувати пішохідні переходи на “сарненському кільці” у Рівному

Таку петицію на сайті Рівненської міської ради розмістив Куницький Василь Валерійович. Він просить  Рівненську міську рауи та відповідні органи місцевого самоврядування облаштувати пішохідні переходи  з позначенням дорожньої розмітки та встановленням дорожніх знаків на  вулицях: Костромській, Гагаріна. Льонокомбінатівській біля  кругового перехрестя «Костромська – Гагаріна – Льонокомбінатівська – Польова» для забезпечення дотримання правил дорожнього руху.

“Дане перехрестя є дуже активне, насичене рухом транспортних засобів, так  як знаходиться на виїзді з міста та сполучає його три великі вулиці та трасу Р- 05. Не набагато менше перетинають ці вулиці в районі перехрестя  і пішоходи, порушуючи правила дорожнього руху, наражаючи на небезпеку як себе, так  і водіїв та пасажирів транспортних засобів, що рухаються перехрестям.

Дотримуючись правил дорожнього руху при перетині цих вулиць на перехресті пішоходам потрібно долати відповідно: вул.Льонокомбінатівська – 200 м, вул.Гагаріна – 400 м,  вул.Костромська –  800 м до пішохідних переходів. Зрозуміло, що для пішоходів це не зручно, не комфортно та не раціонально, тому вони наражаючись на небезпеку перетинають вулиці безпосередньо поблизу перехрестя.”

Підтримати петицію можна за посиланням. 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp