У Рівному проведено першість ОК "Захід" з воєнізованої лижної гонки | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
09-02-2018  16:04
У Рівному проведено першість ОК “Захід” з воєнізованої лижної гонки

Спортсмени оперативного командування Захід готуються до участі в змаганнях із зимового військового біатлону. Дванадцять збірних команд з підпорядкованих військових частин включили по п’ять спортсменів із категорії строковиків, солдатів та сержантів служби за контрактом, офіцерів. Винятком не стали й жінки-військовослужбовці.

Як зазначив начальник служби фізичної підготовки і спорту оперативного командування Захід полковник Леонід Садовський, погодні умови хороші, тож в учасників є всі шанси показати максимальні результати.


“Даний захід є плановим та проводиться щороку. Проте, востаннє змагання в масштабах оперативного командування відбулись у 2012 році. Сьогоднішні переможці увійдуть до команди, з якою буде проведено триденний навчально-тренувальний збір зі стрільби. Невдовзі ці спортсмени представлятимуть оперативне командування на першості Сухопутних військ з зимового військового біатлону,”- підкреслив полковник.


Кращий результат у військовослужбовця служби за контрактом одної із військових частин Рівненського гарнізону Василя Санько. В Збройних Силах України хлопець служить з вересня 2017 року. Каже що він ”на лижах” скільки себе пам’ятає. Його батько, шкільний вчитель фізкультури, привчав сина до спорту з дитинства, тому сніг, мороз, автомат та повний боєкомплект не став на заваді хорошому результатові.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
21C°
1м/с