У Рівному пройдуть міжнародні змагання з плавання серед немовлят | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
16-02-2018  17:53
У Рівному пройдуть міжнародні змагання з плавання серед немовлят
Унікальний для Рівного та України турнір – ПЕРШІ МІЖНАРОДНІ змагання з малючкового плавання – організовує тренер міжнародного рівня Юлія Собуцька. Вона прилітає з Франції, щоб популяризувати в Україні акватренування для немовлят та поширювати інноваційний рух – «Виховання геніїв із підгузок».
На її особисте запрошення відгукнулися конкурсанти з інших регіонів і навіть країн. То ж якщо минулоріч на Всеукраїнські змагання з малючкового плавання «Діти води – 2017» приїхали більше 80 учасників із різних областей України, то цьогоріч очікуються наймолодші плавці ще й із трьох закордонних держав.
Вже втретє наймолодших чемпіонів (3 місяці – 2 роки) прийматиме  басейн Рівного – АкваРай.
23 лютого з 9.20 до 14.30 вони покажуть віртуозне плавання і пірнання, встановлять нові рекорди, отримають незабутні емоції та подарунки, які для них підготували спонсори.
Довідково: Голова Громадської організації «Школи раннього плавання «Немо» Юлія Собуцька в 2016 році ініціювала, організувала та провела ПЕРШІ в Україні змагання з малючкового плавання. В 2017 році цей унікальний захід вже мав статус ВСЕУКРАЇНСЬКОГО. Натомість у 2018 – турнір відбудеться за участю іноземних конкурсантів та стане МІЖНАРОДНИМ!

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
2м/с