У Рівному пройшов Відкритий кастинг моделей, які хочуть взяти участь у модних показах «FASHION TIME» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-03-2018  16:43
У Рівному пройшов Відкритий кастинг моделей, які хочуть взяти участь у модних показах «FASHION TIME»

У Рівному пройшов Відкритий кастинг моделей, які хочуть взяти участь у модних показах та дефілювати подіумом під час 17-го сезону Першої у Рівному модної події «FASHION TIME». Пише “РІВНЕ МЕДІА“.  До офісу компанії «ARTmodels» – організатора заходу – з’їхалося близько 50 дівчат з різних куточків Рівненщини.

Вимоги були досить простими: параметри, наближені до модельних, вміння ходити на підборах, почуватися вільно перед публікою та гарно подавати себе.

Відбирали дівчат організатори та експерти модельної справи: засновниця компанії «ARTmodels», автор ідеї Проекту та його натхненниця Оксана Ігас, координатор Проекту Марія Паливода, постановник дефіле моделей для модних показів Проекту, переможниця конкурсу «Перлина Рівного 2012» Катерина Бондар, одна з найкращих рівненських моделей, переможниця конкурсу «Перлина Рівного 2017» Інна Рабченюк та танцівник, викладач хореографії у Школі моделей «ARTmodels» Денис Фандич.

Експерти обирали моделей звертаючи увагу на те, наскільки вільно дівчина почуває себе перед глядачами, наскільки впевнено та красиво вона вміє ходити на підборах, чи володіє елементарними навичками дефіле, наскільки вона є впевненою у собі. Також важливо вміти контролювати свою міміку і не «затискати» губи і обличчя, що часто роблять дівчата в моменти хвилювання. Те, наскільки претендентки вміють справлятися з переживаннями і стресом – також є вагомим критерієм під час відбору моделей для показів.

До слова, вік моделей – необмежений. І хоч на кастинг запрошували дівчат віком від 14 років, це є умовністю, адже при великому бажанні, хороших зовнішніх даних і гарних навиках дефіле дівчина має усі шанси успішно пройти кастинг, незалежно від того, скільки їй років.

До слова, на кастинг поборотися за своє місце під сонцем прийшла 10-річна дівчинка, яка мріє вийти на подіум, як модель. У розмові з експертами вона зазначила, що це для неї – великий шанс проявити себе і зануритися в модельну атмосферу. Загалом підкорювати організаторів під час відбору прийшли дівчата від 12 до 17 років.

Як зазначила координатор 17-го сезону «FASHION TIME» Марія Паливода, бувало, що у показах брали участь і старші, більш сформовані моделі. Зокрема, минулого, 16-го сезону, участь у показах, навіть, брала мама двох вже доволі дорослих діток. Відтак, шанси стати моделлю має кожен. Головне – вміти дефілювати та мати харизму.

За словами автора ідеї цього Проекту Оксани Ігас, у агентстві моделей «ARTmodels» вистачає дівчат і хлопців для модних показів, але вони дають можливість проявити себе абсолютно усім бажаючим, адже прагнуть віднайти нові, свіжі обличчя.

“Чим далі, тим наша Подія все більше набирає обертів і привертає до себе увагу, а відтак є багато охочих спробувати себе у ролі моделі на подіумі. Тому ми надаємо таку можливість усім. Цим ми також доводимо, що наш захід – не закрите середовище, де беруть участь лише «свої», а відкритий до співпраці майданчик. Тому щоразу проводимо Відкриті кастинги у прагненні знайти нові унікальні обличчя,” – каже Оксана ІГАС.

Координатор Проекту Марія Паливода також додає, що кастинг є додатковим стимулом для дівчат тримати себе у гарній формі:

“Здебільшого, у наших показах беруть участь моделі, які навчаються в нашій школі або ж наші випускниці. Втім, важливо, щоб до нас пробувалися потрапити нові дівчата. Для них – це унікальний шанс заявити про себе та почати модельну кар’єру. А ще такі відкриті кастинги стимулюють і наших постійних учасників бути у формі, не розслаблятися і бути активними, адже професія моделі не терпить пауз і стояння на місці, а вимагає розвитку, самовдосконалення та постійного нагадування про себе.”

До слова, участь у модних показах для дівчат – це не лише можливість розпочати професію моделі чи змога вдосконалити власні вміння, це – шанс потрапити на подіум, отримати безцінний модельний досвід, продемонструвати свої вміння, завести потрібні знайомства, отримати професійні модельні фото для портфоліо, а також можливість просто «засвітитися» перед глядачами, зануритися у справжню модельну атмосферу та відчути на собі, як вирує життя на бекстейджі.

Після детального знайомства та огляду усіх претенденток, експерти під час обговорення вирішать, хто саме отримає від них щасливий квиток на подіум. Про результат учасницям кастингу повідомлять особисто.

Нині у відібраних моделей розпочинається тиждень інтенсивної підготовки до показів. На них чекають численні та насичені майстер-класи з дефіле та репетиції постановок, а також примірки одягу.

Нагадаємо, “FASHION TIME” проходитиме у Рівному 30 та 31 березня у залі камерної та органної музики. Забронювати квиток можна за телефоном: 098 522 15 11.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
20C°
3м/с