У Рівному визначили, хто з депутатів Рівненської міської ради працює найефективніше | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
27-03-2018  17:51
У Рівному визначили, хто з депутатів Рівненської міської ради працює найефективніше

У п’ятницю, 30 березня о 10:00 в Інформаційно-освітньому просторі InfoHub відбудеться круглий стіл, присвячений результатам «Атестації депутатів місцевих рад». Зокрема, Громадянська мережа ОПОРА презентує оцінку роботи місцевих депутатів Рівненської міської ради протягом другого року повноважень.

Впродовж останніх півроку представники Громадянської мережі ОПОРА досліджували, як місцеві обранці працюють у постійних депутатських комісіях, взаємодіють з виборцями, здійснюють прийоми громадян, звітують про свою діяльність у раді.

На основі проаналізованих даних буде представлено оцінки роботи кожного з депутатів, зокрема оголошено, хто отримав максимально можливі позитивні та негативні оцінки за результатами своєї діяльності протягом другого року повноважень. Також розкажуть про сильні і слабкі сторони депутатського корпусу поточного скликання та про тенденції реалізації повноважень депутатами Рівненської міської ради в порівнянні з тенденціями інших міських рад семи обласних центрів.

Спікери:
– Наталія Токарська, керівник проекту «Атестація депутатів місцевих рад» у місті Рівне;
– Олена Чудінович, інформаційний редактор-аналітик проекту «Атестація депутатів місцевих рад» у місті Рівне

До обговорення результатів дослідження запрошуємо депутатів Рівненської міської ради, громадських організацій, що займаються питаннями місцевого самоврядування, журналістів.

Мета: InfoHub


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
14C°
3м/с