У Рівному слідчі СБУ взяли участь у круглому столі: «Актуальні питання взаємодії з експертною службою» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
16-02-2018  17:45
У Рівному слідчі СБУ взяли участь у круглому столі: «Актуальні питання взаємодії з експертною службою»

У Рівному відбувся круглий стіл щодо проблемних питань взаємодії слідчого з експертом у рамках проведення досудового розслідування. В його роботі взяли участь слідчі регіонального управління Служби безпеки України та фахівці науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.
Під час засідання учасники обмінялись практичним досвідом для підвищення ефективності виявлення, фіксації, вилучення та пакування експертного матеріалу – доказової бази у доведенні винуватості суб’єктів кримінальних проваджень.
Присутні обговорили шляхи підвищення якості експертних досліджень і нормативно-правове забезпечення, що регламентує юридичні засади судової експертизи та порядок її проведення. На порядку денному розглядалися проблемні аспекти документування злочинів проти основ національної безпеки та терористичної спрямованості, а також організації взаємодії слідчих спецслужби та експертів НДЕКЦ.

Прес-група УСБУ в Рівненській області

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
14C°
2м/с