16°

У Рівному сьогодні безкоштовно робитимуть щеплення та мірятимуть цукор

За перші три місяці 2024 року в Рівненській області зафіксовано 143 випадки кашлюку, що вже перевищує показник за весь 2023 рік. Крім того, зареєстровано один лабораторно підтверджений випадок кору.

Ці дані оприлюднили під час брифінгу в Рівненській обласній державній адміністрації завідувач відділу імунопрофілактики, лікар-епідеміолог Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб Іванна Лебєдєва.

“Інфекційні хвороби, такі як кашлюк та кір, небезпечні своїми ускладненнями, особливо для дітей та людей з груп ризику”, – підкреслила Іванна Лебєдєва. “Вони не лише завдають шкоди здоров’ю, але й створюють додаткове навантаження на систему охорони здоров’я. Водночас, запобігти цим хворобам значно легше та дешевше, ніж лікувати їхні наслідки”.

З 24 квітня розпочався Всесвітній тиждень імунізації, який щорічно проводиться з метою нагадати про важливість вакцинації для захисту людей від інфекційних хвороб.

“Так, цього тижня на Рівненщині відбудуться безкоштовні скринінги, щеплення та консультації з лікарями-епідеміологами”, – повідомила Іванна Лебєдєва. “Такі заходи заплановані в багатьох громадах області. Тож закликаю всіх стежити за анонсами на сторінці Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб у Facebook”.

Найближчий захід відбудеться сьогодні, 25 квітня, у м. Рівне на території ТРЦ “Чайка”. Початок – о 11:00. Жителі міста зможуть безкоштовно виміряти рівень глюкози в крові, отримати щеплення та консультації лікарів-епідеміологів.

Захистіть себе та своїх близьких – зробіть щеплення!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp