23°

У Рівному сьогодні розпочинається “Фестиваль взаємності” (+ПРОГРАМА)

З 12 по 14 квітня Рівненський академічний обласний театр ляльок запрошує на “Фестиваль взаємності”. Захід відбудеться за участі колективів з Чеської Республіки, а також місцевих артистів, передає Суспільне.

Це перший фестиваль такого формату в місті.

“Театр ляльок за свою 50-річну історію має великий досвід у фестивальній діяльності, але з початку пандемії COVID-19 та повномасштабного вторгнення РФ цю діяльність фактично призупинили”, – розповів креативний менеджер театру Корній Демидюк.

“Фестиваль взаємності” – це можливість для обміну досвідом, налагодження та поглиблення зв’язків між Україною та Чехією.

“Для нас це важливо, бо нам потрібні зв’язки на майбутнє і відродити те, що було з нашими друзями з Чехії”, – зазначив Корній Демидюк.

З його слів, фестиваль стартуватиме о 16:30 12 квітня і триватиме до 14 квітня. Чотири чеські театри упродовж фестивалю покажуть сім своїх вистав:

“До кожної вистави чехи планують плюс 40 хвилин на обговорення. Також буде декілька проєктів, які були зроблені або виключно українськими мисткинями, або за їхньої участі. Зокрема покажуть фільм і перформанс, зроблений українськими дівчатами зі сходу і півдня України, які на початку повномасштабного вторгнення перемістилися за кордон й опинилися в братніх обіймах чеських друзів”.

Фестиваль пройде у Рівненському академічному обласному театрі ляльок. Вхід вільний.

Фестиваль розрахований на глядачів віком від 15 років.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp