20°

У Рівному створили черговий патріотичний мурал

Новий стінопис рівненського художника Андрія Шостака з’явився на вулиці Євгена Коновальця в Рівному. Ідея проєкту полягає в тому, щоб поєднати декоративну функцію, патріотичне виховання та вшанування українських військових. Про це 12 липня повідомили на сторінці Рівненської ОВА у Facebook.

Робота над картиною тривала місяць. Новий арт Андрія Шостака втілює ідею захисту України, в образі тендітної дівчини та мужніх і сміливих українських військових.

«Ідея вуличного живопису має переплітатися з сьогоденням. А наші реалії наразі такі, що війна заполонила увесь наш простір і посунула всі інші речі на другий план. І так буде до нашої перемоги», – розповів Андрій Шостак.

Художник зазначив, що таким чином хотів закарбувати цей воєнний час у нашій колективній пам’яті. А ідея стінопису проста і зрозуміла: захисник зі зброєю уособлює всю українську армію. А дівчина у яскравому вбранні, красивій вишиванці, з букетом калини – символізує Україну і все те дороге та рідне для всіх нас, що захищають українські військові.

Побачити мурал можна за адресою: м. Рівне, вулиця Євгена Коновальця 1.