18°

У Рівному судитимуть підприємця, який «відмив» майже 400 тисяч гривень на будівництві ліцею

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та до Рівненського міського суду скеровано обвинувальний акт щодо директора одного з товариств. Йому інкримінують заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем та внесення до офіційних документі, за попередньою змовою, завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки та завдало шкоди у великому розмірі  (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що директор товариства, діючи у змові з іншими особами, матеріали стосовно яких розслідуються в іншому кримінальному провадженні, упродовж 2016-2017 років внесли недостовірні відомості до актів виконаних робіт, завищивши їх обсяги, та заволоділи бюджетними коштами в розмірі 388 тис грн, виділеними на будівництво навчального закладу в селі Пісків, колишнього Костопільського району.

Департаментом з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації, як потерпілою юридичною особою, під час досудового розслідування заявлено цивільний позов на зазначену суму збитків, а на майно обвинуваченого накладено арешт на загальну суму близько 1,5 млн гривень.

Досудове розслідування проводили слідчі СУ ГУ НП в Рівненській області за оперативного супроводу відділу захисту інтересів держави в сфері економічної безпеки Управління СБ України в області.

Санкція статтей передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Джерело: Рівненська прокуратура