13°

У Рівному цьогоріч не буде головної новорічної ялинки

У Рівному цьогоріч не буде головної новорічної ялинки. Про це повідомив секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

“На моє тверде переконання, поринати в якісь гучні святкування, коли в країні йде війна, щодня гинуть люди, наші Герої, ми просто не маємо права”, – заявив Шакирзян.

Зауважують, що комунальні служби міста були готові до встановлення штучної ялинки, яку місто придбало два роки тому. Це не вимагало б великих затрат, адже встановлення планувалось здійснити силами комунальних підприємств міста.

Попередньо, встановити її планували у парку ім.Тараса Шевченка. Але, як розповів секретар Рівнеради, вирішили від цієї ідеї відмовитись.

“Переконаний, влаштовувати святкування в такий час – неправильно насамперед, по відношенню до наших хлопців, які зараз боронять нашу країну на лінії фронту, неправильно по відношенню до тих, хто зараз знаходиться на лікуванні після поранення, неправильно по відношенню до тих, рівнян, які втратили у цій війні своїх рідних і близьких. Кошти краще спрямувати на підтримку наших Збройних Сил. А святкувати будемо тоді, коли буде Перемога і наші воїни повернуться додому до своїх родин. Ось тоді, буде слушний час для святкування”, – заявив Шакирзян.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp