У Рівному цими вихідними пройдуть домашні матчі чоловічої баскетбольної команди "Рівне" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
06-10-2017  17:25
У Рівному цими вихідними пройдуть домашні матчі чоловічої баскетбольної команди “Рівне”

Баскетбольний клуб «Рівне» запрошує усіх разом стати учасниками чергового етапу відродження баскетболу в Рівному – на перші домашні матчі чоловічої команди. У суботу, 7 жовтня, о 17:00 та неділю, 8 жовтня, о 12:00 у Спорткомплексі «ДЮСШ-4» у першому турі Вищої ліги Чемпіонату України рівняни прийматимуть КПЗО «ДОС ДЮСШ-ДОР» (Дніпро).

 Для усіх хто прийде на баскетбол очікує справжнє шоу з конкурсами, подарунками та приємними сюрпризами. Тільки купивши квиток за символічні десять гривень Ви вже отримаєте подарунок від спонсора «Сталева гора».

Вже до цього матчу керівництво БК «Рівне» потурбувалося за тих, хто хоче мати в своїй домашній колекції артибутику клубу. Її можна буде також придбати безпосередньо в залі – це значки, прапорці, шалики, шапки, футболки тощо. Асортимент буде оновлюватись та доповнюватися постійно, все залежатиме від попиту.

Під час гри на уболівальників очікує фотоконкурс з розіграшем атрибутики клубу. Вам потрібно зробити селфі в залі та викласти його на свою сторінку у ФБ з хештегами #бкрівне та #миєрівне. Вже до завершення матчу випадковим чином буде визначений та нагороджений переможець.

У коротких та великих перервах матчу уболівальників розважатиме дівоча група підтримки, яка окрім танців роздаватиме атрибутику клубу.

Серед найпалкіших уболівальників, які потраплять в об’єктив фотографа будуть розіграні призи. Детальніше про цей конкурс буде повідомлено на офіційній сторінці БК «Рівне» у соцмережі Фейсбук facebook.com/bcRivne.

Журналістам, дітям, пенсіонерам, інвалідам та учасникам АТО вхід на матчі безкоштовний.

“Ми вирішили, що дітям, пенсіонерам, інвалідам, учасникам АТО – вхід на матчі БЕЗКОШТОВНИЙ!!!. Діти наше майбутнє! Якщо у вихідний день дитина, чи підліток замість гаджета, комп’ютера, або вулиці обирає баскетбол – це вже НАША спільна перемога. Ми не маємо жодного морального права якось їм в цьому перешкоджати. Беріть друзів та гайда на баскетбол, ми завжди раді будемо Вас бачити. Якщо Ви виглядаєте не за роками дорослими, то для уникнення непорозумінь, будь-ласка, захопіть з собою якийсь документ, який доводить, що Ви не старші 16 років, або що ще навчаєтесь у школі. БК “Рівне” з великою повагою ставиться до старших людей, людей з особливими потребами, та тим більше тих, хто боронить нашу країну. Не забудьте документ, який підтверджує Ваш статус, і нам буде велика честь, якщо Ви прийдете на матчі БК “Рівне”. Правило для Баскетбольного клубу “Рівне” у співпраці з журналістами. Один раз і назавжди! ЖОДНИХ АКРЕДИТАЦІЙ!!! БК “Рівне” ніколи не зловживає владою та не буде цього робити, особливо в стосунках із представниками ЗМІ! Ми завжди раді бачити Вас на наших матчах та інших подіях. Чи прийдете Ви за завданням редакції, чи просто за покликом серця з друзями та сім’єю, через любов до баскетболу, Вам завжди будуть раді!!! Щоб потрапити на гру, Вам достатньо на вході показати посвідчення журналіста, і Ви спокійно можете заходити в зал. Відкладайте свої справи, беріть друзів, знайомих родину та приходьте на наші матчі. БК «Рівне» потрібна підтримка. Ми чекаємо на Вас вже цієї суботи та неділі!!!” –  розповідає Президент БК «Рівне» Сергій Ліщук.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
0C°
5м/с