22°

У Рівному в суботу буде обмежено рух декількома вулицями та змінено маршрути громадського транспорту

До уваги водіїв транспортних засобів! Згідно розпоряджень міського голови Рівного «Про святкування Дня Європи в м. Рівному та виконання заходів Міської програми розвитку міжнародної співпраці на 2019 рік» і «Про проведення в м. Рівному акції «Всеукраїнський велодень – 2019» 18 травня буде призупинено рух автотранспорту у місті Рівному, а саме:

З 11:00 до 12:00 буде призупинено рух транспорту та забезпечено супровід колони велосипедистів за маршрутом майдан Незалежності – вул. Чорновола – вул. С.Бандери – вул. Поповича – вул. Чернишова – вул. Дубенська – вул. Соборна – майдан Незалежності.

 З 13:30 до 14:30 буде зупинено рух автотранспорту та електротранспорту вулицею Соборною від Майдану Магдебурзького Права до перехрестя вул. Соборна – вул. С. Петлюри.

Крім того буде внесено зміни в роботу маршрутів пасажирського транспорту загального користування.

Міська влада звертається до рівнян з проханням із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, покликаних забезпечити громадський порядок та безпеку. Також просимо рівнян та гостей нашого міста оминати маршрут, де передбачені обмеження руху, не їхати до центральної частини міста на приватному авто.

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради