6°

У Рівному вакцинованим дають по цукерці, у Нью-Йорку – по $100

Вчора та сьогодні в Центрі вакцинації проти COVID-19 м.Рівне мобільні бригади з вакцинації ЦПМСД «Ювілейний» та «Північний» проводять щеплення вакцинами Moderna та CoronaVac.

Вчора керівник ЦПМСД «Ювілейний» Вікторія Покоєвчук написала в Інстаграмі і розмістила фото і підписала:

Усім хто бажає вакцинуватися від Соvid19 солодкий подаруночок від КНП”ЦПМСД”Ювілейний” м.Рівне.

Щепитись можуть усі бажаючі старші 18 років, незалежно від того, де заключено декларацію з лікарем: місто Рівне чи інший населений пункт, комунальні чи приватні заклади! Після отримання другої дози вакцини ви можете звернутися до сімейного лікаря за Свідоцтвом з вакцинації. Щеплення проводяться для дорослих осіб і без електронного направлення сімейного лікаря.

Для вакцинації при собі необхідно мати паспорт та пам’ятати прізвище лікаря з яким підписано декларацію про медичне обслуговування!

Адреса Центру вакцинації проти COVID-19 у Рівному: вул. Театральна площа, 1, м.Рівне Рівненський академічний український музично-драматичний театр (центральний вхід) з 9:00 до 17:00 без вихідних.

А ось в Нью-Йорку, починаючи з п’ятниці 30 липня, пообіцяли платити 100 доларів кожному, хто відправиться за першою дозою вакцини проти COVID-19, повідомив мер Білл де Блазіо.

Джерело: 7 Днів