32°

У Рівному велопатрульні завершили сезон

Рівненський велопатруль працює 5-й рік та є складовою управління патрульної поліції в Рівненській області. На велосипедах працювало 12 патрульних і вчора поліцейські допрацювали свою останню зміну в цьому році.

На двоколісних поліцейські слідкували за тим, аби містяни не порушували правила дорожнього руху. Патрулювали у парках та скверах, зокрема в парку ім. Т.Г Шевченка, Лебединці та у місцях масового скупчення людей.

Велопатрульні несли службу в Рівному з 1 травня по 3 жовтня. За час роботи охоронці порядку опрацювали 796 викликів громадян, склали 4130 адміністративних матеріалів: 3619 по лінії охорони громадського порядку та 511 за порушення правил дорожнього руху.

Велопатрульні допомагали виявляти загублені речі, охороняли громадський порядок під час урочистих заходів у місті, затримували злочинців, знаходили людей похилого віку, котрі загубилися та проводили численні бесіди з громадянами, щодо заборони куріння та розпивання алкоголю у громадських місцях.

Уже від сьогодні поліцейські повернуться до виконання своїх службових обов’язків в автопатрулі, до відкриття наступного сезону велопатрулювання.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp