5°

У Рівному відбудеться круглий стіл на тему «Переваги для міста від залучення мешканців до процесу прийняття рішень»

У середу, 22 листопада, об 11.00 у приміщенні Платформи взаємодій «Простір» (Національний університет водного господарства і природокористування, вул. Соборна, 11, ауд. №162) відбудеться круглий стіл на тему «Переваги для міста від залучення мешканців до процесу прийняття рішень».
Мета – обговорення необхідності впровадження дієвого інструменту участі рівнян у процесі прийняття важливих рішень у житті міста.

Під час круглого столу прикладами консультацій з мешканцями Львова при плануванні змін громадських просторів міста поділяться представники Львівського комунального підприємства «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова та Олександр Шутюк і розкажуть про існуючу співпрацю з міською владою у цьому питанні.

У процесі обговорення учасники круглого столу висловлять думки щодо ідеї впровадження публічних консультацій в Рівному та матимуть можливість скоординувати подальші дії.

До участі у обговоренні запрошуються представники міської влади, депутати міської ради, а також представники громадських організацій, бізнесу та журналісти.

Захід організований об’єднанням громадських організацій «Рада реформ Рівного» спільно з Рівненською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» у партнерстві з рівненської урбаністичною ініціативою Urban Form та за підтримки ГО Платформа взаємодій «Простір».

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp