У Рівному відбудеться обласний форум щодо залучення мешканців до процесу прийняття рішень | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-03-2018  17:37
У Рівному відбудеться обласний форум щодо залучення мешканців до процесу прийняття рішень

Під час Рівненського обласного форуму «Відповідальна участь  – крок до успішної громади» будуть обговорені способи та форми залучення мешканців до процесу прийняття рішень на місцевому рівні, реалії проведення публічних консультацій в об’єднаних територіальних громадах, а також виклики, загрози й перспективи.

Завтра, 27 березня, запрошуються представників об’єднаних територіальних громад Рівненської області, представників громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування та журналістів обговорити можливості залучення мешканців до формування місцевої політики на локальному рівні, а також дізнатися способи застосування публічного діалогу, зокрема інструменту публічних консультацій.

Представники Громадянської мережі ОПОРА поділяться досвідом реалізації проекту «Формування бюджетів об’єднаних територіальних громад через призму потреб мешканців» у Бугринській та Деражненській громадах Рівненщини.

Разом зі спікерами учасники розглянуть практичні кейси залучення мешканців до бюджетного процесу об’єднаних територіальних громад, функціонування порталів «ProZorro» та «Edata». Дискутуватимуться також питання енергоефективності для розвитку громад на прикладі механізму ЕСКО та Револьверного фонду.

Окремим фокусом Форуму стане презентація результатів дослідження «Участь громадськості в процесі децентралізації». Учасники проекту, які проводили оцінювання, переконані, що  успішність реформи децентралізації залежить не лише від інституційної спроможності та політичної волі місцевих посадовців та депутатів, але і від рівня безпосередньої активності та участі мешканців в реалізації реформи на усіх її етапах. Наскільки ж громадяни є «включеними» в цей процес – можна буде дізнатися безпосередньо на Форумі.

Форум відбуватиметься у Платформі взаємодій «Простір» (м. Рівне, вул. Соборна, 11). Початок о 10:00.

Для участі у Форумі заповніть, будь ласка, форму реєстрації – https://goo.gl/forms/wjcttdZd4Z1Exut83.  Пріоритет для участі у Форумі буде надано представникам об’єднаних територіальних громад Рівненської області.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
19C°
5м/с