У Рівному відбулася акція «Диванна НЕ/залежаність – українська НЕ/залежність» ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-08-2017  9:54
У Рівному відбулася акція «Диванна НЕ/залежаність – українська НЕ/залежність»

Близько 60 жителів Рівного 23 серпня під час акції – провокації до Дня Незалежності України на Алеї Чайки підписали петиції та звернення до місцевих органів влади.

Однією з найбільш обговорюваних тем було врегулювання руху велотранспорту та створення для велосипедистів належних умов, аби пішоходи не ділили з ними тротуарну частину. Іншими питаннями, які турбували рівнян – це мала кількість смітників, через що доводиться подовгу носити сміття з собою, неналежне реагування комунальних служб на звернення.


Окрім Рівного акція «Диванна НЕ/залежаність – українська НЕ/залежність» проходила в 20 містах по всіх куточках України. Загалом до акції долучилося близько 2 тис. українців.


Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО «Інститут Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета:


Читайте також:15C°
6м/с